Výsledky MSS CHPH 2016

Závody MSS CHPH
01 12.6. Krajková 1-100    Série tří
02 2.7. Bad Bentheim 1-100    Série tří
03 30.7. Oostende 1-100    Série tří
Závody pásma JIH
01 12.6. Krajková 1-100
02 18.6. Mayen 1-100
03 2.7. Bad Bentheim 1-100
04 3.7. Eisenach 1-100
05 16.7. Leverkusen 1-100
06 30.7. Oostende 1-100

Mistrovství pásma JIH
Mistrovství DT pásma JIH
Eso MMDT pásma JIH

Závody pásma ZÁPAD
01 5.6. Seligenstadt 1 1-100
02 12.6. Krajková 1-100
03 18.6. Eschweiler 1 1-100
04 25.6. Neumarkt 1-100
05 2.7. Seligenstadt 2 1-100
06 2.7. Bad Bendheim 1-100
07 16.7. Eschweiler 2 1-100
08 23.7. Bayreuth 1-100
09 30.7. Seligenstadt 3 1-100
10 30.7. Knokke 1-100
11 10.9. Rokycany 1-100

Super Cup pásma ZÁPAD
Mistrovství DT pásma ZÁPAD
Eso DT pásma ZÁPAD

Závody pásma STŘED
01 5.6. Wertheim 1-100
02 12.6. Krajková 1-100
03 18.6. Mayen 1-100
04 2.7. Bad Bentheim 1-100
05 3.7. Eisenach 1-100
06 16.7. Leverkusen 1-100
07 24.7. Krajková 1-100
08 30.7. Knokke 1-100
09 31.7. Rottendorf 1-100

Královské mistrovství pásma STŘED
Eso ST pásma STŘED
Eso DT pásma STŘED
Super Eso pásma STŘED

Závody pásma SEVER
01 24.5. Chomutov 1-100
02 5.6. Gotha 1 1-100
03 12.6. Krajková 1-100
04 18.6. Hamm 1-100
05 2.7. Bad Bentheim 1-100
06 3.7. Gotha 2. 1-100
07 16.7. Bremy 1-100
08 24.7. Karlovy Vary 1-100
09 30.7. Knokke 1-100
10 31.7. Gotha 3. 1-100
11 11.9. Praha - Dubeč 1-100
12 18.9. Rakovník 1-100

Super mistrovství pásma SEVER
Mistrovství středotraťařů pásma SEVER
Mistrovství dlouhých tratí pásma SEVER
Mistrovství superdlouhých tratí pásma SEVER
ESO KT pásma SEVER
ESO DT pásma SEVER

Závody pásem JIH a STŘED
01 18.6. Koblenz - Mayen 1-100
02 3.7. Eisenach 1-100
03 16.7. Leverkusen 1-100
04 24.7. Krajková 1-100
Závody OS CHPH Hodonín + Jižní Morava
04 15.5. Krajková 1.
05 22.5. Krajková 2.
20 31.7. Wertheim
Závody OS CHPH Hodonín + Uherské Hradiště
07 5.6. Rottendorf 2.
08 5.6. Slivenec
17 16.7. Tachov 4.
Závody OS CHPH Hodonín + Jižní Morava + Uherské Hradiště
06 29.5. Rottendorf 1
11 18.6. Tachov 1.
12 26.6. Tachov 2.
15 10.7. Tachov 3.
Závody OS CHPH Uherské Hradiště + Valašsko
01 18.6. Mayen
02 2.7. Bad Bentheim
03 3.7. Eisenach 1.
04 16.7. Leverkusen
05 30.7. Knokke
06 31.7. Eisenach 2.
Závody OS CHPH Haná + Jižní Morava + Uničov
01 16.7. Eisenach
Závody OS CHPH Beskydy + Karviná - Ostrava + Třinec
01 30.7. Knokke 1-100
Závody OS CHPH Karviná - Ostrava + Třinec
01 22.5. Chomutov 1.
02 29.5. Žatec
03 5.6. Gotha 1.
04 12.6. Krajková
05 18.6. Hamm
06 26.6. Chomutov 2.
07 2.7. Bad Bentheim
08 3.7. Gotha 2.
09 16.7. Bremy
10 16.7. Louny
11 24.7. Karlovy Vary
12 31.7. Gotha 3.
Závody OS CHPH Hlučín + Opava
01 30.7. Knokke
Závody OS CHPH Vysočina + Znojmo
01 24.9. Schlusselfeldt