Výsledky ČS CHPH 2016

Zemské závody ČS CHPH
01 26.6. Herborn 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
02 16.7. Oostende - Memoriál Vladimíra Kolaříka 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
Závody Maratonu jižních Čech (OS CHPH České Budějovice, Český západ, Prácheň, Tábor)
01 4.6. Eschweiler 1-100
02 18.6. S.Niklaas 1. 1-100
03 2.7. Maastricht 1-100
04 16.7. Oostende 1-100
05 30.7. S.Niklaas 2. 1-100

Pořadí MJČ

Závody Kooperačního uskupení DT (OS CHPH Chomutov, Lidice, Louny, Středočeské)
01 4.6. Thionville 1 1-100
02 18.6. Troyes 1-100
03 2.7. Thionville 2 1-100
04 16.7. Oostende 1-100
05 30.7. Thionville 3 1-100
06 6.8. Orleans XXX 1-100

Pořadí KUDT

Závody MDTVČ (OS CHPH Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví, Východočeské)
01 5.6. Koblenz 1 1-100
02 12.6. Bamberg 1-100
03 19.6. Eschweiler 1-100
04 26.6. Herborn 1-100
05 2.7. Sint Niklaas 1-100
06 16.7. Oostende 1-100
07 31.7. Koblenz 2. 1-100

Pořadí MDTVČ
Eso H MDTVČ
Eso He MDTVČ

Závody ČMK (OS CHPH Praha, Polabí, Sever)
01 4.6. Homburg - Saar 1. 1-100
02 18.6. Eschweiler 1-100
03 2.7. Sint. Niklaas 1-100
04 16.7. Oostende 1-100
05 30.7. Homburg - Saar 2. 1-100

Pořadí ČMK

Závody OS CHPH Domažlice + Karlovy Vary
01 8.5. Forchheim
02 14.5. Höchstadt  
03 22.5. Rottendorf  1
04 29.5. Limburg
05 5.6. Buchholz  1
06 11.6. Rottendorf 2
07 19.6. Verlaine 1
08 26.6. Herborn ZZ
09 3.7. Verlaine 2
10 10.7. Buchholz  2
11 16.7. Bad Kreuznach  1
12 16.7. Oostende ZZ
13 24.7. Verlaine 3
14 31.7. Bad Kreuznach  2
15 14.8.  Forchheim 1 XXX
16 21.8.  Forchheim 2 XXX
17 28.8.  Höchstadt XXX
18 4.9.  Rottendorf XXX
19 11.9.  Wertheim XXX
20 18.9.  Bad Kreuznach XXX

Pořadí

Pořadí holoubata

Závody OS CHPH Praha + Polabí
01 29.5. Tachov 3. Cup
02 29.5. Rothenburg 1.
03 4.6. Homburg - Saar
04 12.6. Tachov 4. Cup
05 12.6. Rothenburg 2.
06 18.6. Eschweiler
07 26.6. Rothenburg 3.
08 26.6. Amberg 4. Cup
09 2.7. Sint. Niklaas
10 10.7. Rothenburg 4.
11 10.7. Tachov 5. Cup
12 16.7. Oostende ZZ
13 17.7. Rothenburg 5.
14 24.7. Rothenburg 6.
15 24.7. Tachov 6. Cup
16 30.7. Homburg - Saar

Pořadí

Závody OS CHPH České Budějovice + Tábor
01 4.6. Eschweiler
02 18.6. S.Niklaas 1.
03 2.7. Maastricht
04 16.7. Oostende
05 30.7. S.Niklaas 2.
Závody OS CHPH České Budějovice + Prácheň
07 12.6. Aschafenburg 1.
13 10.7. Aschafenburg 2.
Závody OS CHPH Český západ + Prácheň
05 4.6. Eschweiler
08 18.6. S.Niklaas 1.
11 2.7. Maastricht
14 16.7. Oostende
17 30.7. S.Niklaas 2.
Závody OS CHPH Chomutov + Louny
01 4.6. Thionville 1
02 18.6. Troyes
03 2.7. Thionville 2
04 16.7. Oostende
05 30.7. Thionville 3
06 6.8. Orleans XXX
Závody OS CHPH Lidice + Středočeské
01 8.5. Amberg 1.
02 15.5. Erlangen 1. XXX
03 22.5. Kupferzell 1.
04 29.5. Heilbron 1.
05 4.6. Thionville 1.
06 4.6. Amberg 2.
07 12.6. Kupferzell 2.
08 18.6. Troyes
09 26.6. Herborn ZZ
10 2.7. Thionville 2.
11 10.7. Heilbron 2.
12 16.7. Oostende ZZ
13 16.7. Amberg 3.
14 24.7. Heilbron 3.
15 30.7. Thionville 3.
16 6.8. Orleans XXX
Závody MKSTVČ (OS CHPH Pardubice + Východočeské)
01 5.6. Cheb 1
02 12.6. Bamberg 3
03 19.6. Krajková - Květná 3
04 26.6. Krajková - Květná 4
05 26.6. ZZ Herborn
06 9.7. Gotha 1
07 16.7. Gotha 2
08 24.7. Gotha 3
09 18.9. Cheb XXX

Pořadí MKSTVČ

Závody OS CHPH Horácko + Podoubraví
01 5.6. Koblenz 1
02 19.6. Eschweiler
03 26.6. Herborn ZZ
04 2.7. Sint Niklas
05 16.7. Oostende ZZ
06 31.7. Koblenz 2