Mistrovství světa holoubat 2019

vytvořil: Jan Filipi

Čína

--------------------------------------------------------------------------------

Holubník MS holoubat - Čína - 2019

--------------------------------------------------------------------------------

Podmínky účasti:

  • Národní kolekci tvoří 25 holoubat a 15 holoubat mladých chovatelů.
  • Závazné potvrzení účasti zašle chovatel do neděle 20. dubna 2019 na e-mail: filipiteam@seznam.cz. Tato potvrzení budou průběžně aktualizována na webu ČMS CHPH.
  • Dodání holoubat do svozových uzlů do středy 15. května 2019.

  • Svozové uzly:

  • Lubomír Kubáček (Bělkovice-Lašťany), tel.: 607 605 636 (do 12.00 hod.)

  • Josef Bastl (Dehtín), tel.: 725 888 808

  • Jan Filipi (Lažany, Skuteč), tel.: 731 131 830

  • Termíny dodání holoubat do svozového uzlu v Belgii je plánován na termíny 23.-25. dubna 2019 a 16.-18. května 2019.
  • Závody: 180 km (10. října 2019), 300 km (17. října 2019) a finále 24. října 2019 z 500km.

--------------------------------------------------------------------------------

Na schůzi Prezídia ČMS CHPH konané dne 2. dubna 2019 bylo rozhodnuto, že chovatel (mistr OS CHPH) dodá 1 holoubě a to dle losování. 

Pokud účast někdo z prvních 25 vylosovaných nepotvrdí, bude osloven náhradník dle pořadí vylosovaných. 

1/ Český Západ ZELENKA Miloň 19-081-1103 
2/ Horácko REITERMAN Jar. st. 19-0294-731 
3/ Praha BOUŠEK a syn - KYSLÍK 19-0100-231 
4/ Hlučín KUNZ Ondřej 19-0156-632 
5/ Karlovy Vary VACEK Josef 19-023-1 
6/ Třinec RODINA MARTYNKOVA --- 
7/ Valašsko KOLAŘÍK Pavel --- 
8/ Uherské Hradiště Bri UHERKOVI 19-0254-9125 
9/ Podoubraví MENŠÍK Ladislav 19-066-658 
10/ Středočeský TOMÁŠEK st.+ ml. 19-0114-563 
11/ Pardubice FILIPI Team 19-072-901 
12/ Beskydy SKRBEK Marek ... 
13/ Sever BRZOBOHATY Ladislav --- 
14/ Karviná - Ostrava SLIWKA P.+GREGOR L. --- 
15/ Zlín POLÁŠEK Mich+Mart. 19-0266-108 
16/ České Budějovice Čipera Jiří a Michal --- 
17/ Polabí RULÍK Petr 19-0110-580 
18/ Hodonín SNOVICKÝ Vítězslav 19-0178-9886 
19/ Východočeská FORMAN Milan 19-0134-76 
20/ Prácheň VÍTOVEC Pavel + Marcela 19-0123-91 
21/ Brno CEZAVA a.s. Ivan M. 19-0180-505 
22/ Tábor SINDELAR Josef 19-0127-284 
23/ Domažlice BASTL Josef 19-031-955 
24/ Vysočina ŘEZNÍČEK Jiří 19-0303-198 
25/ Louny JELÍNEK Miloslav --- 
26/ Znojmo FAJMON Team 19-0282-406 
27/ Opava LAŇKA Alfons, Ing. 19-0221-218 
28/ Haná JEMELKA Pavel Ing. --- 
29/ Lidice DROPPA Julius --- 
30/ Uničov KUBÁČEK Lubomír 19-0234-3379 
31/ Náchod ŠKOLNÍK Josef 19-0338-710 
32/ Chomutov ANTROPIUS Marek --- 

Kolekce holoubat mladých chovatelů bude obsahovat 1 holoubě od prvních 15 z pořadí CM vyhodnocených mladých chovatelů.

1. KONEČNÝ Pavel Zlín 19-0269-89 
2. SNOVICKÁ Lucie Hodonín 19-0178-9901
 
19-0178-9930 
3. FOCHROVI Rich.+Pav. Zlín --- 
4. STRNADEL Jan Valašsko --- 
5. MAŇÁK Štěpán Hodonín --- 
6. DVOŘÁK Tomáš Zlín 19-0270-12
 
19-0270-14 
7. DOLECEK Robin Valašsko 19-0193-1045 
 
19-0193-1050 
 
19-0193-1056 
8. MACHAČ Patrik Uh. Hradiště --- 
9. ZAVADIL Filip Zlín 19-0269-602 
10. KOREC Daniel Hlučín --- 
11. HUSÁK Tomáš Stredočeský 19-043-589
 
19-043-626 
12. KŘIVÁNEK Filip Brno 19-0144-4402 
13. ANTOŠ Jakub Opava --- 
14. CHALUPA Dominik Brno 19-0146-7422 
15. FUCHS Marek Vysočina --- 

 

Jdi zpět