Mistrovství světa holoubat 2017 - finále

vytvořil: Jan Filipi

Mira - Portugalsko

 

Finále odstartováno v Almodovaru (cca 330 km) 2. září 2017 v 7:30 hod.

Výsledky zde... | Nasazovácí listiny zde...

 

Mistrovství světa holoubat 2017

Poř. Země Číslo kroužku Chovatel Rychlost Přílet z finále
  1. Norsko 002-121/17 Tom og Lars Corneliussen 883,4395 13:43:32.4
  2. Rakousko 320-78/17 Franz Stockinger 874,5467 13:47:20.3
  3. Francie 018670/17 Cholet & Leysens 834,7175 14:05:20.6
54. Česká republika 079-873/17 Krejzek Rostislav 323,5971 03.09.2017 9:31
64. Česká republika 0134-302/17 Poddaný Miroslav 312,8224 03.09.2017 10:06
  * Česká republika 045-1963/17 Ondrášek Karel 234,5510 03.09.2017 15:58
  * Česká republika 0141-620/17 Gruber Simon 207,9413 03.09.2017 18:58

Eso holoubě

  1. Rumunsko 6073008/17 Bacalu Danut 3765,3960  
  2. Francie 018670/17 Cholet & Leysens 3745,6166  
  3. Norsko 002-121/17 Tom og Lars Corneliussen 3578,5009  
38. Česká republika 079-873/17 Krejzek Rostislav 3061,5679  
65. Česká republika 0134-302/17 Poddaný Miroslav 2550,0578  

Pořadí národů

  1. Norsko koef. 680,8876 3 ceny
  2. Španělsko koef. 623,5038 3 ceny
  3. Maďarsko koef. 614,8953 3 ceny
18. Česká republika koef. 212,1398 2 ceny
19. Slovakia koef. 208,5143 2 ceny

 

Mistrovství světa holoubat mladých chovatelů 2017

Poř. Země Číslo kroužku Chovatel Rychlost Přílet z finále
  1. Rumunsko 017110/17 Olteanu Cátálin 913,7056 13:31:10.0
  2. Rakousko 323-207/17 Alexandra Michal 913,4190 13:31:16.8
  3. Malta 03-0553/17 Malta Federation 906,0582 13:34:12.9
31. Česká republika 0245-301/17 Kročil Jar. ml 340,7261 03.09.2017 8:40
34. Česká republika 0178-7822/17 Snovická Lucie 331,5789 03.09.2017 9:07
38. Česká republika 0269-41/17 Zelina Matěj 322,2378 03.09.2017 9:36
43. Česká republika 061-800/17 Kvasnica Tomáš 311,2953 03.09.2017 10:12
45. Česká republika 0269-330/17 Konečný Pavel 311,2239 03.09.2017 10:12
* Česká republika 0264-2205/17 Hrušák Aleš 305,7877 03.09.2017 10:31
* Česká republika 05927-220/17 Pavlíková Eliška 302,4120 03.09.2017 10:43
* Česká republika 0217-419/17 Fochrovi Rich. + Pav. 291,7415 03.09.2017 11:23
* Česká republika 0269-42/17 Zelina Matěj 268,2542 03.09.2017 13:02

Eso holoubě

  1. Francie 299510/17 Damien Sarot 3675,8743  
  2. Rumunsko 017110/17 Olteanu Cátálin 3647,8430  
  3. Rakousko 323-207/17 Alexandra Michal 3592,9720  
24. Česká republika 0245-301/17 Kročil Jar. ml 3194,7251  
25. Česká republika 0178-7822/17 Snovická Lucie 3188,6098  
31. Česká republika 061-800/17 Kvasnica Tomáš 3124,5669  
46. Česká republika 0269-330/17 Konečný Pavel 1913,4242  
48. Česká republika 0269-41/17 Zelina Matěj 1672,6365  

Pořadí národů

  1. Malta koef. 728,1553 3 ceny 
  2. Francie koef. 616,7508 3 ceny
  3. Rakousko koef. 551,4082 3 ceny
10. Česká republika koef. 331,5143 3 ceny
11. Slovensko koef. 325,3080 2 ceny

 

Více na webu MS...

 

Program a výsledky nácviků a závodů MS holoubat:

  4.8. Soure 50 km výsledky...
  8.8. Leiria 80 km výsledky...
12.8. Ourém 102 km výsledky...
18.8. Ourém 2 102 km výsledky...
25.8. Vidigal 206 km výsledky...
  2.9. Finále    

 

Fotografie a videa z dění v TS zde...

 

Nácviky byly mezi 14. a 21. červencem pozastaveny z důvodu onemocnění holubů v okolí TS, nikoliv v TS.

26., 28., 30. července a 1. srpna proběhly přípravné nácviky z kratších vzdáleností (max. 25 km).

 

Byl zveřejněn první soupis holoubat. Čekají je první tréninky...

Kvůli různým příčinám, jmenovitě chorobě mladých, nehodám a útokům dravců, zemřela následující holoubata: 

CZ 16-0262-453 - Brulik Josef
CZ 16-0262-455 - Brulik Josef
CZ 16-0159-192 – Gelnar Jaromir
CZ 16-0141-410 – Gruber Simon
CZ 16-0228-530 – Holusa David
CZ 16-012-1582 – Homola Petr
CZ 16-045-3027 – Nadenicek Bohumil
CZ 16-045-3028 – Nadenicek Bohumil
CZ 16-0153-341 – Olympia Macha
CZ 16-045-1994 – Ondrasek Karel
CZ 16-0297–178 – Sabata Jan
CZ 16-0339-253 – Salava Jiri
---
CZ 16-0159-76 – Korec Daniel
CZ 16-061-777 – Kvasnica Tomas
CZ 16-0248-370 – Machu Marketa
CZ 16-0135-217 – Novakova Veronika
CZ 16-0135-219 – Novakova Veronika
DV 16-05927-224 – Pavlikova Eliska
CZ 16-0149-729 – Srnicek Jar. + Lucka
CZ 16-0267-79 – Zavadil Filip

Holoubata byla 9. května 2017 letecky přepravena
z pražského letiště do Portugalska.

 

 

Všem účastníkům přejeme hodně štěstí
a děkujeme za včasné a bezproblémové předání holoubat ve svozových uzlech. 

 

Losování účastníků MS holoubat proběhlo 16. března 2017 na schůzi Prezídia ČMS CHPH...

Kolekci bude tvořit 25 holoubat + 5 náhradníků a kolekci mladých chovatelů 25 holoubat + 5 náhradníků. 

Vylosovaní mistři OS CHPH (1 chovatel = 2 holoubata): 

GRUBER Simon (OS CHPH Brno) - CZ 17-0141-410 a 620
ONDRASEK Karel (OS CHPH Lidice) - CZ 17-045-1963 a 1994
STRACHOTA Fr.+ Vít. (OS CHPH Hodonín)
RODINA MARTYNKOVA (OS CHPH Třinec)
HOLUŠA David (OS CHPH Opava) - CZ 17-0228-512 a 530
BOUCHAL Martin (OS CHPH Haná) - CZ 17-0216-1959 a 2054
SALAVA Jiří (OS CHPH Horácko) - CZ 17-0339-253 a 255
MACHA Radek (OS CHPH Tábor) - CZ 17-0121-2 a 19
OLYMPIA Mácha (OS CHPH Beskydy) - CZ 17-0153-341 a 344
KUTRA Josef (OS CHPH Karviná-Ostrava, nyní OS CHPH Hlučín)
SNOVICKÝ Vítězslav (OS CHPH Jižní Morava, nyní OS CHPH Hodonín)
MINARČÍK Martin (OS CHPH Louny) - CZ 17-055-168 a 172
GELNAR Jaromír (OS CHPH Hlučín) - CZ 17-0159-185 a 192
ŠABATA Jan (OS CHPH Vysočina) - CZ 17-0297-178 a 198
HOMOLA Petr (OS CHPH České Budějovice) - CZ 17-012-1582 a 1597
-----
NÁDENÍČEK Bohumil (OS CHPH Praha) - CZ 17-045-3027 a 3028
BRULÍK Josef (OS CHPH Uherské Hradiště) - CZ 17-0262-453 a 455
PODDANÝ Miroslav (OS CHPH Východočeský) - CZ 17-0134-302 a 306
-----
KREJZEK Rostislav (OS CHPH Český Západ) - CZ 17-079-873 a 874

Náhradníci v případě nepotvrzení účasti:

POLÁŠEK Mich.+Mart. (OS CHPH Zlín)
NEMEC Martin (OS CHPH Chomutov)

Mladí chovatelé  (1 chovatel = 2 holoubata)

FOCHROVI Rich.+Pav. (OS CHPH Zlín) - CZ 17-0217-419 a 420
MACHŮ Markéta (OS CHPH Valašsko) - CZ 17-0193-828 a CZ 17-0248-370
PAVLÍKOVÁ Eliška (OS CHPH Domažlice) - DV 17-05927-220 a 224
KONEČNÝ Pavel (OS CHPH Zlín) - CZ 17-0269-328 a 330
VOZÁBAL Josef (OS CHPH Tábor) - CZ 17-0127-423 a 457
HRUŠÁK Aleš (OS CHPH Zlín) - CZ 17-0264-2121 a 2205
ZELINA Matěj (OS CHPH Zlín) - CZ 17-0269-41 a 42
ANTOŠ Jakub (OS CHPH Opava) - CZ 17-0221-913 a CZ 17-045-3024
MAŇÁK Štěpán (OS CHPH Hodonín)
KROČIL Jar. ml (OS CHPH Uherské Hradiště) - CZ 17-0245-301 a 310
ZAVADIL Filip (OS CHPH Zlín) - CZ 17-0267-58 a 79
KOREC Daniel (OS CHPH Hlučín) - CZ 17-0159-76 a 85
KVASNICA Tomáš (OS CHPH Pardubice) - CZ 17-061-777 a 800
BOHM Martin (OS CHPH Zlín)
SNOVICKÁ Lucie (OS CHPH Jižní Morava, nyní OS CHPH Hodonín) - CZ 17-0178-7745 a 7822
-----
NOVÁKOVÁ Veronika (OS CHPH Pardubice) - CZ 17-0135-217 a 219
SRNÍČEK Jar.+Lucka (OS CHPH Beskydy) - CZ 17-0149-729 a 742

 

Této TS se mohou na své náklady zúčastnit i ostatní členi ČMS CHPH...

Více informací jsme Vám přinesli zde...

 

Videoprezentace MS Mira 2017

Jdi zpět